Image
Image
OMEKTRON

KALİTE MALİYET TESLİMAT GÜVENLİK ÇEVRE

OMEKTRON Makina Elektronik Oto. Mühendislik Ltd. Şirketi Proje, Taahhüt ve Mekanik Tesisat Yangın Otomasyon hizmeti vermek üzere 2006 yılında kurulmuştur. Faliyetlerimiz içinde İklimlendirme, Isıtma ve Soğutma Sistemleri, Yangın Sistemleri, Bina otomasyon sistemleri ve proses iyileştirme projeleri sayılabilir. Firmamız ISO9001 sertifikasına sahiptir. Sahip olduğumuz 25 yıllık mühendislik konularında (Makina, Elektrik, Elektronik) gerekli bilgi, deneyim ve tecrübemiz, kişi ve kurumların mühendislik ile ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kabiliyettedir.

30+

Yıllık

Tecrübe

MİSYONUMUZ

Büyüme ve gelişme aşamalarında müşterilerimize güvenilir bir çözüm ortağı olmak. Müşteri istek ve ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak en iyi şekilde hizmet vermek için en uygun maliyette, en iyi kalitede, zamanında, güvenli bir şekilde, çevreye zarar vermeden müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.

vİZYONUMUZ

Mühendislik alanında dünyanın önde gelen uluslararası şirketleri arasında olmak. Bunu yaparken çevre ve insan sağlığında sektöre öncülük yapmak.

Hizmetlerimiz

Ödüllerimiz

2017 yılında İzmir’de faaliyet gösteren 4.500 kişinin çalıştığı Hugo Boss firmasından, 75 firma içerisinden en iyi tedarikçi firma ödülünü aldık.

Omektron Ailesi