Ana Sayfa Bize Ulasin Hakkimizda


OMEKTRON Mühendislik LTD, Mekanik Proje, Taahhüt hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Sizlerle birlikte çalışabileceğimiz Taahhüt ve Mekanik Tesisat anahtar teslim hizmetlerimizi aşağıda bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizi arayın
(232) 459 20 96 veya E-mail atın.

 

8 - Koku Kontrolünde Kullanım

Uygulama Alanları:

İmalat sektörü, sanayi üretimi, hayvan yetiştiriciliği, çöp yapılandırması gibi sektörlerde oluşan yoğun kokularla baş etmek için idealdir.Koku kontrolü yapılmak istenen her türlü yerlerde.İmalat sektörü, sanayi üretimi, çöp yapılandırması yapılan yerlerde kullanılır.Atık su temizleme merkezleri, çöp öğütme merkezleri gibi mekânlardaki en güçlü kokulara karşı savaşmanın en pratik yolu olduğu gibi sanayi üretiminde de rafineri gibi tesislerde de rahatlıkla kullanılabilir.

Mist    Mist Mist    Mist

AVANTAJLARI:

Atomizasyon prensibi ile çalışan yüksek basınçlı koku nötralize sistemleri, endüstriyel ve ticari ölçekte her tür uygulama için, geniş ekipman seçenekleri ile koku problemlerinize kalıcı çözüm sunar. Sisleme Sistemi su zerrecikleri, birçok alanda koku problemini ortadan kaldırabilecek en güvenli ve ekonomik çözümdür.Sisleme Sistemi yüksek basınçlı su zerreciklerinin ortalama büyüklüğü 10 mikron olduğundan düşük basınçlı diğer yöntemlere göre kokularla baş etmek için daha işlevseldir. Bu yolla suyun buharlaşması daha çabuk olacak ve ortamdaki koku daha çabuk nötralize edilecektir.Koku nötralize sistemleri, tamamıyla doğal olarak üretilen ve çevre dostu koku nötralize solüsyonlarını, koku problemi yaşanan ortamlara atomize halde dağıtarak, koku ve gaz moleküllerinin kalıcı olarak yok edilmesini, ve kokunun hissedilmemesini sağlar.