Ana Sayfa Bize Ulasin Hakkimizda


OMEKTRON Mühendislik LTD, Mekanik Proje, Taahhüt hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Sizlerle birlikte çalışabileceğimiz Taahhüt ve Mekanik Tesisat anahtar teslim hizmetlerimizi aşağıda bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizi arayın
(232) 459 20 96 veya E-mail atın.

 

2 - Endistri ve Sanayi'de Kullanım

Uygulama Alanları:

Nem kontrolü yapılmak istenen tüm endüstri ve sanayi tesislerinde (Örneğin Dökümhaneler, metal dövme tesisleri, petrol rafinerileri,seralar, bitki, meyve ve sebze üretim-depolama tesisleri, tavukçuluk, tavuk üretim tesisleri, canlı hayvan üretim tesisleri, mandıralar, binicilik tesisleri, tekstil ve iplik üretim tesisleri ve inşaat sahaları v.b. yerler)

Mist     Mist Mist     Mist Mist     Mist Mist     Mist Mist     Mist Mist

AVANTAJLARI:

Fabrika içindeki sıcaklık artışları, bu mekanlardaki nem oranlarının daha iyi kontrol edilmesini gerektirmektedir. Kullanılan teçhizatların modernize edilmesi de fabrikalarda daha fazla ısıya yol açtığından nem oranlarında düşüşlere yol açmakta, bu da üretim üzerinde olumsuz sonuçlar doğurmaktadır.Birçok sanayi üretimi belli nem oranı ve hava dolaşımı gerektirmekte ve bunu sonucu olarak da dış havanın soğuk ve kuru olması durumunda fabrika içindeki nem oranları daha da azalmaktadır.Ortam sıcaklılıklarının düşürülmesi ile en had safhadaki çalışma şartları iyileştirilebilir. Böylece hem ortamdaki işçilerin hem de prosesin verimi arttırılabilir.Üretim tesisleri, fabrikalar, petro kimyasal rafinerileri, şarap mahzenleri, inşaat sektörü vb. gibi ortamlarda soğutma, nemlendirme ve toz bastırma amacıyla kullanılır.